Prišlo my video zo zaujímavým obsahom. Je síce staršieho dáta ale myslím že je stále aktuálne.
Téma rakovina do 10 min
Téma Corona od 10 min.
Posúďte sami a spravte si vlastný názor.
Dnes len toľko.
Prišlo my video zo zaujímavým obsahom. Je síce staršieho dáta ale myslím že je stále aktuálne.
Téma rakovina do 10 min
Téma Corona od 10 min.
Posúďte sami a spravte si vlastný názor.
Dnes len toľko.
A čo Strečno páni policajti ? Denne dochádzam autom do práce zo Žiliny do Martina . Je to nádherná,a nebezpečná cesta ale:Kým v minulosti sme my vodiči hrali s vami krásne hry typu: chytíte ma -nechytíte ma , zaplatím-nezaplatím alebo sme tipovali ktorá hliadka kde bude ..Dnes ? Pusto , nezáujem , nuda.Síce občas vidím hliadku pri Hyze ale poctivo schovanú medzi kamiónmi. [...]
Povinnosti sa ukladajú zákonom – čl.13 ods 1 písm. a) Ústavy SR Štátne orgány môžu konať iba na základe ústavy, v jej medziach a v rozsahu a spôsobom, ktorý ustanoví zákon -čl.2 ods. 2 Ústavy SR Vec : Trestné oznámenie na xxxxxxxxxxxl. ( ďalej len úradnička PZ ) Podávam trestné oznámenie na [...]
Iránsky útok bol odvetou za útok na jadrové zariadenia, Trump atak označil za „veľmi slabú reakciu“.
Maja T. drží od začiatku júna hladovku.
Podľa ministra zahraničných vecí USA Marca Rubia je pri dodávkach Patriotov pre Ukrajinu potrebné použiť "kreatívne riešenia".
Pchjongjang aktívne podporuje vojnu proti Ukrajine - poskytol nielen množstvo munície, rakiet a ďalších zbraní, ale aj tisícky severokórejských vojakov.
https://svobodne-radio.cz/2021-02-19-studio-…... ...
https://www.facebook.com/watch/?v=6164213723…... ...
ten istý princíp aplikuje na všetky vedy..... ...
Celá debata | RSS tejto debaty