Otvorený list p. Kotlebovi, p. Ficovi, p.Waisovi, p.Pelegrínimu, p.Harabínovi, p. Krajniakovej a všetkým ostatným občanom , čo aktívne bojujete proti teroristickej vláde SR, parlamentu SR a ostatným svedkom Covidovým na Slovensku.

10. augusta 2021, faro, Nezaradené

Ústava :

Čl. 32Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

Vážené dámi a páni, čo sa snažíte bojovať proti „Covidovému šialelenstvu“ . Šialenstvu ktoré u nás prepuklo cca pred 1,5 rokom. Dovolím si Vás všetkých osloviť so svojím názorom a návrhom na vyriešenie a ukončenie tohto Covidového šialienstva.

Všetci spolu ale zároveň každý zvlášť, bojujete rôznymi právnymi prostriedkami ( podľa Ústavy a Zákonov SR ) proti tomuto bezprecedentnému terorizovaniu a genocíde vlastného národa. Ale každý Váš krok, je pre vládnu lúzu , na čele s prezidentkou ,cez vládu , mnohých sudcov, policajtov, hlavného hygienika až po posledného namysleného SBS-kára v obchodoch , len na posmech. Ústava SR a Zákony SR sú im na smiech. Bez hanby a mihnutia oka si s nimi vytreli r.. ( časť tela, kde sa už chrbát nazýva neslušne ).

Je nepochybné , že táto nevzdelaná vládna lúza, vyhlásila vojnu voči vlastnému národu. Vojnu bez pravidiel, len s cieľom rabovania, obmedzovania , tyranizovania ľudí.

Tak ako ďalej ? Čo pomôže ? Čo platí na túto lúzu ?

Podľa doterajších skúseností sa ukazuje, že táto vládna lúza rozumie len sile a strachu.

Praktické riešenie predviedol p. Kotleba v posledných dňoch, protestami v Bratislave.

Pre objasnenie: „Čestne prehlasujem, že nie som sympatizantom myšlienok p.Kotlebu a jeho strany a ani nijak nepodporujem jeho hnutie . „

No ako skúsený človek a bývalý vojak, musím čestne priznať ,že p.Kotleba našiel možný liek na našu chorú vládu a jej šialených prisluhovačov. Liek je na svete ale alplikácia lieku a jeho ozdravujúce účinky pokrivkávajú.

Pán Kotleba ospravedlňujem sa ,ak moje ďalšie myšlienky a rady , už máte dávno premyslené. Alebo už v tichosti konáte podľa nich. No nedá mi, aby som ich nevyslovil. Takže, ako by som to rieši ja ? S prostriedkami a silami čo sú v súčasnosti k dispozícií?

Môj plán vojny proti „Lúze „:

Určite, každý kraj má svoje 2-3 známe kritické miesta.

Cieľ :

Akciu uskutočniť výhradne cez pracovné dni. Nikdy nie cez víkendy- vtedy to nemá význam.

Výsledok :

-blokádou viacerých bodov naraz zasiahnete reálne veľké územie a drobíte sily lúzy a ich prisluhovačov

-blokádou donútite aj veľké podniky a obchodné reťazce ( KIA,LIDL,TESCO..) a ich zamestnancov aby sa zapojili . Ak si pritom vybojujú aj lepšie podmienky v práci pre seba , bude to úspech

Blokádou potravinových obchodných reťazcov, donútite všetkých ľudí konať !

Cieľe a požiadavky:

Ľudia a občania SR sú slobodní, svojprávny a dostatočne vzdelaní aby rozhodovali o svojich životoch a zdraví .

V Žiline 10.8.2021